Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den Web3 Cüzdanı İçin Airdrop: Bir Milyon Kullanıcı Ödül Alacak!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, web3 cüzdanının 500 bin dolarlık airdrop’unu duyurdu.

Binance 5 Aralık tarihinde resmi web sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, web3 cüzdanı için 500 bin dolarlık airdrop yapacağını ve bu kapsamda swap yapan kullanıcılardan birine 1 Bitcoin (BTC) vereceğini bildirdi.

Binance, etkinlik sayfasına tıklayan ve Binance Web3 Cüzdan‘da en az bir swap işlemi gerçekleştirmiş herkesin 1 BTC almak için yarışmaya hak kazanacağını söyledi.

Binance, Acala, Alchemy Pay, Chilliz, CyberConnect, Dodo, Gala Games, GMX, Kava EVM, Lido, Maverick, QuickSwap, Radiant Capital, SEI ve WooFi‘ın katkısıyla yapılan kampanyada toplam 500 bin dolarlık ödül bulunuyor.

Kampanya kapsamında 1 milyondan fazla kullanıcının her biri en az bir ödül alacak. Ödüller daha önce belirtilen kurallar kapsamında “Hash” değerleri ile en çok eşleşen kullanıcı 1 Bitcoin ödülü alacak en az eşleşen ise 1 Shiba Inu (SHIB) kazanacak.

“Swap to Earn” (takas yap ve kazan) etkinliğinde, ödüller ilgili tokenların 17 Aralık tarihindeki kapanış fiyatı baz alınarak hesaplanacak. Tokenlar etkinlik sonra erdikten 2 hafta içinde airdrop yoluyla dağıtılacak.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!