Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BingX, Devconnect İstanbul’da Ethereum 2030’a Ev Sahipliği Yapıyor

Kripto para borsası BingX’in yatırım kolu Bing Ventures, Devconnect İstanbul etkinliği kapsamında Ethereum 2030’a ev sahipliği yapacak. 

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından BingX, yatırım kolu olan Bing Ventures ile iş birliği yaparak 15 Kasım tarihinde İstanbul’da Devconnect 2023 kapsamında düzenlenecek olan ‘Ethereum 2030: Yarının Yeniliklerini Ortaya Çıkarmak‘ adlı etkinliğe ev sahipliği yapacak. Söz konusu etkinlik, Türkiye ve MENA bölgesinde bir teknolojik yenilik çağı için girişimcilere ilham vermeyi amaçlıyor.

Bir hafta süren bağımsız Ethereum etkinlikleri toplantısı olan Devconnect, Ethereum’un en seçkin geliştiricileri, araştırmacıları ve daha geniş bir topluluk için bir bağlantı noktası olarak hizmet vermekte ve Ethereum’un mevcut durumu ve geleceği hakkında derin ve anlayışlı diyaloglara girmektedir. Etkinlik, bilgi paylaşımına, iş birliğini teşvik etmeye ve Ethereum ekosistemini ilerletmeye öncelik vermektedir.

Devconnect’in Ethereum’un geleceğine odaklanmasının ruhuna uygun olarak BingX’in Türkiye Ülke Lideri Atilla Tataroğlu, açılış konuşmasını yapacak. Ardından Atilla Tataroğlu konuşmasında etkinliğin ana temasına değinecek. BingX Türkiye Marka Elçisi Arif Kalem, ‘Girişimcilik ve Türkiye’nin Kripto Dünyası’ başlıklı panelde blokzincir ve kripto para etrafındaki iletişim ve pazarlama konularını inceleyerek uzmanlığını paylaşacak.

BingX Marka Sorumlusu Megan Nyvold, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Ethereum, sürekli değişen dijital ortama uyum sağlamak için sürekli gelişen blok zinciri endüstrisinde itici bir güç olmuştur. Ethereum topluluğunun yarının zorluklarına ve fırsatlarına hazırlıklı olmasını sağlamak için bu etkinlik diyaloğu ve yaratıcılığı teşvik etmeyi amaçlıyor. Ethereum 2030 aynı zamanda Ethereum’un geleceğimiz için taşıdığı potansiyelin bir kutlamasıdır. BingX ve Bing Ventures, yeni nesil blok zinciri liderlerine ilham verme ve onları yetiştirme konusunda önemli bir rol oynamaktan gurur duyuyor.”

Etkinlik, Bankless Ventures, Figment Capital, Gitcoin, OneKey, Cedro Finance, Aspecta, Alchemy Pay, CryptoFemale ve Altcointurk gibi etkinlik ortaklarının yanı sıra Cointelegraph, Koin Bülteni, Muhabbit, BeinCrypto, Voice of Crypto, Bitcoin Insider, Unlock Blockchain, PANews ve Coinpedia gibi medya ortakları tarafından desteklenmektedir.

Ayrıntıları görmek için tıklayınız.

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Koin Bülteni, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını yapmalarını önermektedir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!