Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Boğalarını Önceden ve Doğru Bilen İndikatör Aylık Bazda Al Sinyali Verdi!

Deneyimli kripto para analisti, Bitcoin’de (BTC) aylık bazda alım sinyali geldiğini belirti.

Sosyal medyada ali_charts olarak tanınan kripto para analisti, Bitcoin için aylık bazda alım sinyaline işaret etti. Analist 8 Şubat tarihli paylaşımında, Bitcoin tarihinde her seferinde başarıyla çalışan “alsinyalinin yandığını ve bir boğa piyasasının kapıda olabileceğini vurguladı:

Bitcoin  boğa piyasalarını tahmin etmedeki hassasiyetiyle bilinen bir araç olan Süper Trend, aylık bazlı grafikte alım sinyali verdi.

Analist tarafından “süper trend” olarak adlandırılan bu gösterge, Bitcoin’in ilk gününden bu yana sadece 4 kez “al” sinyali  verdi ve her seferde sırasıyla %169.172, %9.900, %3.680 ve %828 kazanç sağladı.

Tarihsel olarak boğa habercisi olan gösterge son olarak 2020 yılının başında alım yönlü sinyal vermiş ve beraberinde yaşanan boğa kripto para tarihinin en görkemli boğalarından biri olmuştu.

Bitcoin geçtiğimiz saatlerde yaşadığı yükselişlerle, 10 Ocak’taki spot Bitcoin ETF onayından bu yana ilk defa 47 bin doların üzerine çıktı. CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %6,2 yükseliş sergileyen Bitcoin, yazım esnasında 47.395 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!