Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Boğasının Neresindeyiz, Hangi Altcoinlerin Potansiyeli Daha Yüksek: Açıklandı!

Kripto para analisti piyasa döngüsünün hangi aşamada olduğuna ve potansiyeli yüksek altcoin kategorilerine odaklandı.

Sosyal medya üzerinde “smac” adıyla bilinen deneyimli kripto para analisti, piyasanın güncel durumuna ışık tuttu. Boğa döngüsünün üçte birinin tamamlanmış olabileceğine yer veren analist, en çok potansiyel barındıran altcoin kategorilerine yöneldi.

Meme coin furyasının yerini alabilecek veya en az onun kadar yüksek performans sergileyecek kategoriler arasına SocialFi, ERC-404, DePIN ve RWA grubunu ekleyerek neden bunları seçtiğine dair gerekçesini de açıkladı.

Merkeziyetsiz sosyal medya platformu FriendTech (FRIEND) gibi ürünlerin piyasada yarattığı etkiye odaklanarak, SocialFi kategorisinin önümüzdeki günlerde yeni projeler çıkaracağını ve daha fazla rağbet göreceğini dile getirdi.

Bununla birlikte ERC-404 kategorisinin halen daha yeterince araştırılmadığına ve hak ettiği değeri görmediğine inandığını belirterek bu alandaki potansiyellerin kaçırılmaması gerektiğini söyledi.

DePIN ve RWA’nın ise belli başlı projeler özelinde kendini iyice göstermeye başladığını ifade ederek bu alanda gelebilecek potansiyel projelerin listelere alınması gerektiğini kaydetti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!