Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Binance 20 Coin Çiftini Marjinden Delist Edecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 20 altcoin’in bazı paritelerini marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 13 Eylül Çarşamba günü yaptığı resmi açıklamada, My Neighbor Alice (ALICE), Ankr Network (ANKR), Avalanche (AVAX), Biconomy (BICO), Clover Finance (CLV), Coti (COTI), Mines of Dalarnia (DAR), Dego Finance (DEGO), Golem (GLM), Immutable X (IMX), Keep3rV1 (KP3R), Kusama (KSM), Loopring (LRC), Mdex (MDX), Maker (MKR), Polymesh (POLYX), Smooth Love Potion (SLP), WAX (WAXP), Tezos (XTZ) ve Zilliqa’nın (ZIL) bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance ALICE, ANKR, AVAX, BICO, CLV, COTI, DAR, DEGO, GLM, IMX, KP3R, KSM, LRC, MDX, MKR, POLYX, SLP, WAXP, XTZ ve ZIL’in BUSD paritesi için izole ve çapraz marjin borçlanmasını 15 Eylül tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 21 Eylül saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ALICE/BUSD, ANKR/BUSD, AVA/BUSD, BICO/BUSD, CLV/BUSD, COTI/BUSD, DAR/BUSD, DEGO/BUSD, GLM/BUSD, IMX/BUSD, KP3R/BUSD, KSM/BUSD, LRC/BUSD, MDX/BUSD, MKR/BUSD, POLYX/BUSD, SLP/BUSD, WAXP/BUSD, XTZ/BUSD ve ZIL/BUSD işlem çiftlerini izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!