Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitget’ten Visa Destekli Yeni Kripto Para Planı: 180 Ülkede Geçerli Olacak!

Önde gelen kripto para borsası Bitget, kripto paralar ile yapılan ödemeleri kolaylaştırmayı amaçlayan Bitget Card’ı piyasaya sürme planını duyurdu. 

Dubai’de 15-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Future Blockchain Summit’e katılan Bitget ekibi dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Borsa, kripto para piyasasındaki artan talebe bir yanıt olarak “Bitget Card“ı piyasaya sürmeyi planladıklarını açıkladı.

Açıklamada, Visa destekli olacağı belirtilen Bitget Card’ın 180 ülkede kabul edileceği, yüksek limitli olacağı ve dolar cinsinden işlemlere de olanak tanıyacağı vurgulandı. Yapılan açıklamada söz konusu karta dair daha fazla detaya yer verilmedi.

Etkinlik boyunca Web3, yapay zeka, blokzinciri destekli oyun altyapıları gibi birçok alanda planlarını paylaşan Bitget ekibi dikkatleri çekmeyi başardı. Konferansta ayrıca bu üç sektör arasındaki artan iş birliği potansiyeline yer verildi.

Bitget’in hem Orta Doğu‘da hem de Asya‘daki ilgisi giderek artıyor. Yaklaşık 2 yıldır devam eden ayı sezonu boyunca ayakta kalmayı başaran borsa geçtiğimiz eylül ayının başında ekosistemini güçlendirmek ve genişletmek için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu duyurmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!