Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BitMEX’den Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Tezos’a (XTZ) Yeni Destek

Kripto para piyasasının köklü borsalarından BitMEX, Shiba Inu’nun (SHIB) ardından şimdi de Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Tezos (XTZ) için para yatırma, çekme ve dönüştürme desteği ekledi.

BitMEX, 8 Aralık tarihinde yaptığı resmi açıklamada ADA, DOT ve XTZ için platforma destek eklediğini duyurdu. Kullanıcılar artık BitMEX cüzdanları aracılığıyla SHIB başta olmak üzeri Chainlink (LINK), Tron (TRX) ve Solana (SOL) dahil toplamda 30 kripto para biriminin yanı sıra ADA, DOT ve XTZ ile para yatırma, çekme ve dönüştürme işlemleri yapabilecek.

Halihazırda birçok kripto para borsasında listeli olan bu kripto paralar, spot ticarete ağırlığını vereceğini belirten türev borsası BitMEX tarafından da desteklenmiş oldu.

Haberin kaleme alındığı esnada CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik zaman içerisinde ADA %0,1 gerilemeyle 0,31 dolardan, DOT %0,2 gerilemeyle 5,31 dolardan, XTZ ise %0,9 gerilemeyle 0,987 dolardan işlem görüyor.

BitMEX ekim ayının başında popüler meme token Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzeri 6 kripto para birimini destekleyeceğini duyurmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!