Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Block Earner’dan Yeni Kullanıcılara 50 TL Değerinde Kripto Para Hediye!

Blockchain tabanlı yeni nesil finans platformu Block Earner, mobil uygulaması ile üye olan yeni kullanıcılara 50 TL değerinde kripto para dağıtacak.

Block Earner, mobil uygulamasını indirip hesap oluşturan tüm yeni kullanıcılara 50 TL değerinde kripto para hediye ediyor. Bu kripto para ödülü, platformun kripto para al-sat bölümünde ilk alım işlemini gerçekleştiren kullanıcılara verilecek. Kullanıcılar, 50 TL değerindeki kripto para ödülünü satın aldıkları varlık cinsine göre alacaklar. Ayrıca başka herhangi bir şart ve minimum alım tutarı zorunluluğu bulunmuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler için takip edilmesi gereken adımlar şu şekilde:

  • BlockEarner mobil uygulamasını indirmek
  • Hesap oluşturma adımındaki promosyon kodu alanına “BE50”kodunu yazarak platforma üye olmak
  • Kripto al-sat ile herhangi bir kripto para alımı yapmak

Tüm bu adımları gerçekleştiren kullanıcıların hesaplarına, kısa bir süre içerisinde satın alınan kripto para cinsinden 50 TL değerinde ödül tanımlanacak.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için: https://blockearner.com.tr/yeni-kullanici-kampanya-detaylari/

USDT ve PAXG alımlarında da sıfır komisyon

Block Earner’da kampanyalar bununla sınırlı kalmıyor. Kullanıcılar, ABD Doları destekli stablecoin USDT ve altına dayalı PAX Gold (PAXG) alımlarında da komisyon ödemiyor. Block Earner’da şimdi yerinizi alarak Temmuz sonuna kadar geçerli olan sıfır komisyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!