verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bloomberg Analistine Göre Bitcoin Yükselmek İçin Hazırlanıyor: Tarih Verdi!

Bloomberg kıdemli analisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) 2024 yılında güçlü bir yükseliş performansı göstermek için hazırlandığı dile getirdi.

Mike McGlone 28 Mart tarihinde Scott Melker’in Youtube kanalında katıldığı bir röportajda, Bitcoin’in bir sonraki yarılanmayla (halving) ile birlikte 2024 yılında güçlü bir şekilde yükseleceğini ifade etti.

McGlone ayrıca yaptığı açıklamalarda, Bitcoin’de 10.000 dolar seviyesinin gelmesi için çabalamanın saç dökülmesine yol açabileceğini söyledi.

Akıllı yatırımcılar ve kurumların hepsi her geçen gün Bitcoin’in bir kısmına ihtiyaç duyduklarını fark ediyor.

Analist ayrıca 2024 yılında halving’in ve resesyonun konuşuluyor olacağını öne sürdü. Bitcoin’in tamamen yükselmediğini ifade eden McGlone, S&P500’ün performansını beklediğini vurguladı. McGlone’a göre S&P500, Bitcoin gibi risk varlıklarının bir ölçüsüdür.

Bitcoin’in küresel bir rezerv haline geldiği için potansiyel bir değer saklama aracı olduğunu dile getiren analist şu ifadelere yer verdi:

Örneğin S&P500 yeni bir dip yapıyor ve 3.000 dolara doğru düşmeye başladı. Bitcoin’in nasıl tepki vereceğini merak ediyorum. 20.000 doların altına düşmezse süper olur. Uzun vadede, 100.000 dolara ulaşmak için daha önemli sebepler olacak.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!