verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BNB Chain Odaklı Projeler İçin Büyük Kolaylık: Google Cloud Anlaşması

Popüler kripto para borsası Binance tarafından desteklenen BNB Chain uygulamaları blockchain teknolojilerini ileriye taşımak için Google Cloud’un destek programına erişim sağlayabilecekler.

CoinDesk tarafından yapılan bir habere göre, BNB Chain ve Google Cloud Blockchain projelerinin büyümesi için birlikte çalışacaklar. Dünya çapındaki bu iki oluşum söz konusu iş birliği ile Web3 ve Blockchain girişimlerine temel altyapı, bulut bilişim destekleri ve mentorluk sunmayı planlıyorlar.

Yapılan basın açıklamasına göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafından geliştirilen ve desteklenen BNB Chain temelli projeler artık Google Cloud altyapısından faydalanabilecekler. Bunun yanı sıra BNB Chain odaklı geliştirici program kapsamındaki yaklaşık 150 proje Google Cloud’un “Startups Cloud Program“ına hızlandırılmış erişim sağlayabilecek.

BNB Chain’in yatırım direktörü Gwendolyn Regina konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

Google Cloud çok iyi bir Web2 yeteneğine sahip ve gerçekten Web3 için çok sayıda iş yaptı. Bizim için aynı DNA’yı ve aynı vizyonları paylaşan büyük oyuncularla çalışmak her zaman önemli.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!