verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Brian Kelly’den Açıklamalar: ETF Şansı Yok, Bitcoin Halen Gerçek Değerinin Üzerinde İşlem Görüyor

Kripto para piyasalarının en ünlü simalarından birisi olan Brian Kelly, kripto para haber sitesi CoinTelegraph’a bir röportaj verdi ve sektöre ilişkin önemli açıklamalar yaptı. İşte Kelly’nin ifadelerinden satır başları:

”ETF bu yıl içinde onaylanmayacak; 2020 için ise ümitliyim.”

”Kripto para piyasalarında 2019 için yorumum, 2018’den daha iyi olacağı yönünde olur. Çünkü zaten 2018’de işler berbat gitti ve standart, çok aşağı düştü.”

”Benim bir yatırımcı olarak baktığım ana şey fiyattır. Bitcoin’de de fiyatlar sürekli olarak değişiyor. Ancak verilere ve grafiğe baktığımda bir dip seviyesinin altını görüyorum. Üç bin doların altı benim için sürpriz olmaz hatta bin dolara kadar düşebilir. Şu anda gerçek ederinin çok daha üstünde işlem gören bir Bitcoin’den bahsediyoruz.”

”Bitcoin bir altın olarak kullanılabilir mi, kesinlikle evet. Ancak elbette ki fiyat pek stabil değil. Yine de, baktığımız zaman aslında aranan esas şeyin fiyatta stabilite ya da bir çeşit denge olmadığını görüyoruz. Aslında aranan esas şey, diğer para birimleri ile pek korele hareket etmeyen bir ürün sınıfı. Bana kalırsa, bu da Bitcoin olabilir ki bence, bu yıl çok daha fazla popüler bir yatırım aracı olarak Bitcoin, camiada yer almaya başlayacak.”

”Eğer herkes kripto paralardan kaçmak istiyoruz düşüncesine kapılır ve bu ürünler ortadan yok olacak derlerse, işte ben o zaman satın almaya başlarım.”

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment