Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bu Balinalar Bitcoin’de 2021 Boğa Rallisini Ateşlemişti: Yine Harekete Geçmişler!

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, 2024 ve 2020 yıllarındaki Bitcoin balinalarının benzer hareketlerine dikkat çekti ve yükseliş beklentisini paylaştı.

On-chain veri ve analitik platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju 31 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Bitcoin’de havanın 2020 yılıyla aynı olduğunu söyledi.

Young Ju, 2020 yılında Bitcoin’in yüksek on-chain aktivitelerinin 10 bin dolar civarında seyrettiğini daha sonra tezgah üstü piyasalardan gelen anlaşmalar ile o seviyelere yükseldiğinin ortaya çıktığını söyledi.

Resim

Şu anki tabloya benzeten ünlü CEO şu ifadelere yer verdi:

Şimdi, düşük fiyat dalgalanmasına rağmen on-chain faaliyetler yüksek kalmaya devam ediyor ve yeni balina cüzdanlarına günlük 1 milyar dolar ekleniyor, muhtemelen gözaltında saklanıyor.

Bitcoin birikimlerine ve gelen ETF onayına rağmen fiyatta artış yaşanmaması sosyal medyada konuşulan konulardan oldu. CryptoQuant CEO’su tarafından gelen veri yüreklere bir nebze su serperken 2021 yılında gelen altcoin rallisinin 2025 yılının başlarında gelebileceği akıllara gelen noktalar arasında yer aldı.

Bitcoin 2020 yılında gerçekleşen birikimler doğrultusunda 2021 yılında büyük patlama yapmış ve 69 bin dolar seviyesine kadar ulaşarak o dönem tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!