Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Balinaların Alım İştahı Son Günlerin Popüler Altcoin’i Özelinde Yoğunlaşıyor!

Balinalar Toncoin (TON) özelindeki alım yönlü iştahını artırmaya devam ediyor.

On-chain analiz platformu CryptoQuant’ın analisti, balinaların TON alımlarını hızlandırdığını açıkladı. Elinde 100 bin ile 1 milyon arasında TON bulunan cüzdanların hızla arttığına yer verirken bu büyümenin fiyata da etki ettiğini vurguladı:

Elinde 100 bin ile 1 milyon arasında TON bulunan adres sayısı dikkate değer bir şekilde artıyor. Bu büyüme, piyasadaki önemli oyuncuların güçlü ilgisini yansıtmaktadır. Zaman ilerledikçe, bu yüksek miktar sahipleri sürekli olarak daha fazla TON biriktirmekte ve varlığa olan güvenlerini ve uzun vadeli taahhütlerini sergilemektedir.

Bu alım yönlü trendin geçici bir olgudan ibaret olmadığını dile getiren analist, balinaların uzun vadeli stratejik bir birikim sürecinde olduğunu kaydetti. Hızla artan bu birikimin, TON’a olan bariz inançlarını temsil ettiğine işaret etti:

Büyük oyuncuların bu tür davranışları, genellikle varlığın potansiyelini ve algılanan değerini güçlü bir şekilde ortaya koyar. Onların artan birikimi, TON’un sürekli büyüme ve istikrarına olan pozitif bir bakışı ve inancı işaret eder.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!