Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bitcoin ETF Fiyaskosu Sonrası SEC’e Yardım Teklif Ediyor!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, SEC’ye yardım teklifinde bulundu.

Coinbase yöneticileri dün yaşanan vahim olayın ardından ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) açık bir şekilde yardım teklifinde bulundu.

Dün kripto para piyasasında hiçbir zaman unutulmayacak bir olay yaşanmıştı. TSİ gece saatlerinde SEC’nin Twitter hesabı hacklenerek spot Bitcoin ETF’inin onaylandığı yönünde paylaşım yapılmıştı.

Kripto camiası bu olaya sert tepki gösterirken Coinbase’den yardım teklifi geldi.

Coinbase Baş Güvenlik Sorumlusu Philip Martin, Coinbase olarak sosyal medyada yer alan güvenlik protokolleriyle ilgili çok fazla deneyimleri olduğunu ve yardım etmek istediğini belirtti:

Hey Gary Gensler ve SEC, size ciddi bir teklifim var.  Bir kripto para borsası olarak sosyal medyadaki güvenlik protokolleri konusunda çok fazla deneyimimiz var. Vatansever biri olarak ülkeme yardım etmek istiyorum. Herhangi bir öneriniz varsa iletişime geçebilirsiniz. 

Öte yandan Coinbase Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, tüm Coinbase ekibi olarak yardımlarını sunduklarını ve tüm ABD halkı için adil, düzenli ve verimli bir piyasa sunmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!