verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bugün 3 Yeni Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, bugün platform üzerinde üç yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından 7 Aralık tarihinde yapılan duyuruya göre Coinbase, borsada Aragon (ANT), Rocket Pool (RPL) ve Magic’i (MAGIC) Türkiye saatiyle 8 Aralık Perşembe günü 20.00‘de listeleyecek.

Coinbase daha önce yaptığı paylaşımda, Aragon, Rocket Pool ve Magic’i listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Duyuruda yeni listelenecek varlıkların Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre ANT, RPL ve MAGIC varlıklarının ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

En değerli kripto para birimleri arasında ANT, 88 milyon dolarlık piyasa değeriyle 239. sırada yer alırken RPL, 367 milyon dolarlık piyasa değeriyle 93. sırada, MAGIC ise 125 milyon dolarlık piyasa değeriyle 199. sırada bulunuyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta ANT, %5,7 yükseliş yaşayarak 2,22 dolar seviyelerinden, RPL %2,5 düşüş yaşayarak 19,35 dolar seviyelerinden ve MAGIC %0,8 yükseliş yaşayarak 0,607 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!