Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bugün Yeni Bir Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, bugün platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından yapılan duyuruya göre Coinbase, bugün Binance Launchpool projesi olan Hashflow’u (HFT) Türkiye saatiyle 7 Kasım Pazartesi günü 17.00‘de listeleyecek.

Duyuruda yeni listelenecek varlığın Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre HFT varlıklarının ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

Hashflow ayrıca bugün Huobi’de de listelendi. Huobi yaptığı açıklamada, HFT para çekme işlemleri 8 Kasım’da TSİ 16.00’da başlayacağını duyurdu.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta %1.120 yükseliş performansı gösterdiği görünen HFT, 2,44 dolardan işlem görüyor.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!