verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Wallet Beklenen Stellar Lumens Desteğini Duyurdu!

ABD’nin ve dünyanın kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, geçtiğimiz tarihlerde Stellar Lumens‘in listelendiğini açıklayarak kripto para yatırımcılarını bir hayli şaşırtmıştı. Bilindiği üzre Coinbase bir kripto parayı listelediğinde bunu genel olarak diğer platformlarında da desteklemeye başlıyor ancak bu süreç adım adım ilerliyor.

Coinbase Wallet bugün yaptığı bir duyuru ile artık cüzdan platformunda Stellar Lumens’in direkt olarak destekleneceğini açıkladı. Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, XRP ve 100.000’den fazla farklı ERC20 tokeni ile ERC721 koleksiyon ürünlerini destekleyen Coinbase Wallet, Stellar Lumens eklentisi ile bir adım daha büyüdü.

Coinbase tarafından yayınlanan blog gönderisinde önümüzdeki hafta içerisinde iOS ve Android kullanıcıları için uygulama içerisinde de XLM desteği geleceği vurgulandı. Stellar Lumens’in 13 Mart tarihinde Coinbase Pro bünyesinde listelenmesi XLM yatırımcısı için olumlu bir haber olsa da, Coinbase’ye yönelik çok fazla eleştirinin sebebi olmuştu.

Stellar Lumens listelenmesinden yaklaşık bir ay önce yükselişe başlayan XLM, %30 civarı artış elde etmişti ve Coinbase listelenme haberinin de bunun üzerine gelmesi ”Insider Trading” olarak bilinen haberin sızması ihtimalini arttırdı. Coinbase konu hakkında herhangi bir resmi açıklama paylaşmadı ve Stellar Lumens’in yükselişi de iki gün sürdükten sonra durdu.

Stellar Lumens basın saatine göre %2.18’lik bir yükselişe sahip ve toplam piyasa hacmine göre en büyük sekizinci kripto para birimi olma unvanını korumakta.

Leave a comment