Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Bugün İki Yeni Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, bugün platform üzerinde iki yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından 25 Ocak tarihinde yapılan duyuruya göre Coinbase, borsada Audius (AUDIO) ve Threshold’u (T) Türkiye saatiyle 26 Ocak Perşembe günü (Bugün) 20.00‘de listeleyecek.

Coinbase daha önce yaptığı paylaşımda, Audius ve Treshold’u listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Duyuruda yeni listelenecek varlıkların Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre AUDIO ve T varlıklarının ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

En değerli kripto para birimleri arasında AUDIO, 307 milyon dolarlık piyasa değeriyle 125. sırada yer alırken T’nin bu detayları CoinGecko üzerinde bulunmuyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta AUDIO, %17,7 yükseliş yaşayarak 0,332 dolar seviyelerinden ve T %14,3 yükseliş yaşayarak 0,0571 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!