Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase’den Para Transferi İçin Dev Hizmet: Whatsapp ve Instagram Kullanılabilecek!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, kullanıcıların sosyal medya uygulamaları aracılığıyla kripto para gönderebileceği yeni özelliğini tanıttı.

Kripto para borsası Coinbase 5 Aralık tarihli blog gönderisinde dikkat çeken bir özellik tanıttı. Borsa tarafından yapılan detaylı açıklamada, Coinbase Wallet kullanıcılarının WhatsApp, TikTok, Instagram, Facebook, Snapchat gibi sosyal medya uygulamaları aracılığıyla kolay bir şekilde kripto para gönderebilecekleri belirtildi.

Coinbase’ cüzdanıyla para göndermek mesaj göndermek kadar kolay” başlığıyla tanıtılan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, uygulamalar üzerinden sadece bağlantılar göndererek para transferi gerçekleştirebilecek.

Dünyanın neresinde olursa olsun tüm Coinbase Wallet kullanıcıları anında ve ücretsiz olarak işlemlerini tamamlayabilecek. Fakat hem para gönderenin hem de para alanın Coinbase Wallet’ı indirmiş olması gerekecek. Şirkete göre Coinbase Wallet 170’ten fazla ülkede kullanılabiliyor:

Coinbase Wallet, bugünden itibaren dünya çapında para göndermeyi daha kolay, daha ucuz ve daha hızlı hale getiren yeni özellikleri kullanıma sunuyor.  WhatsApp, iMessage ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamaları, Facebook, Snapchat, TikTok ve Instagram gibi sosyal medya platformları ve hatta e-posta yoluyla olsun, bir bağlantı paylaşabileceğiniz her yere para göndermeyi kolaylaştırdık. Coinbase Wallet 20 dilde ve 170’ten fazla ülkede kullanılabildiği için, paranız dünyanın her yerinde her zaman talep edilebilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!