Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase’den Yeni Altcoin Listelemesi Geldi, Fiyat Düşüş Piyasasında Yükseldi!

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre Coinbase, bugün TSİ 19.00 itibarıyla Core’u (CORECHAIN) platform üzerinde listeleyecek.

Coinbase, CORE için borsaya varlık transferlerinin Coredao ağı ile yapılabileceğini ve ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Açıklamaya göre CORE, ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri gerekli likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme haberi ile birlikte CORE fiyatı da yükselişe geçti. En değerli 100 kripto para arasında en çok yükselen altcoin olan CORE, son 24 saatte %12’lik yükseliş yaşadı ve yazım esnasında 1,43 dolardan işlem görüyor.

Coinbase 25 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, platformda listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına ilgili altcoin’i eklediğini bildirmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!