Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Daha Önce Düşüş Getiren Adresten 420 Milyonluk Bitcoin Transferi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ile bağlantılı olduğu düşünülen bir cüzdan 420 milyon dolarlık dikkat çeken bir Bitcoin (BTC) transfer gerçekleştirdi.

Son günlerdeki yüklü transferleriyle gündeme gelen anonim bir cüzdan tekrardan harekete geçti. Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre söz konusu cüzdan kısa süre önce yaklaşık 420 milyon dolar değerindeki 14.159 BTC’yi bilinmeyen başka bir cüzdana transfer etti.

Anonim cüzdan son transferiyle birlikte 30 Ocak tarihinden bu yana toplamda 760 milyon dolarlık 25 bin BTC‘yi hareket ettirmiş oldu. Söz konusu adresin 30 Ocak tarihindeki 5 bin BTC’lik transferinin ardından Bitcoin fiyatı %4,2 düşmüştü.

Yaklaşık 3 gün önce gerçekleşen 135 milyon dolar değerindeki 4.451 BTC transferin ardından konu hakkında yorumda bulunan Çinli haber muhabiri Colin Wu, cüzdanın Binance ile olan bağlantısı ortaya koymuştu. Wu, Bu adresteki Bitcoinlerin tamamının 25 Mayıs tarihinde Binance’in sıcak cüzdanlarından gelen varlıklardan oluştuğunu savundu.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,5 değer kazanan Bitcoin, yazım esnasında 29.919 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!