Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Deneyimli Analist Gözde Altcoin’de Kırılım Geldi Dedi: Bu Seviyelere Dikkat!

Deneyimli analist Gareth Soloway, Cardano’nun yaklaşık 5 ay sonunda önemli bir kırılma gerçekleştirdiğini ve olası bir yükselişe hazır olduğunu açıkladı.

Gareth Soloway 21 Ekim tarihli sosyal medya paylaşımında, Cardano’nun güncel teknik analizine yer verdi. Yaklaşık 5 aydır devam eden düşüş trendinin nihayet kırıldığını belirten deneyimli isim, yükseliş için uygun şartların sağlanmış olabileceğini dile getirdi.

ADA için ilk direnç seviyesi olarak 0,27 doları işaret eden analist, buranın kolayca geçilebileceğini ima ederek bir sonraki hedefin 0,30 dolar olacağını hatırlattı.

Uzun süredir devam eden düşen takozun kırılmasını pozitif bir sinyal olarak yorumlayan Soloway, yine de bu göstergenin dip seviyenin geride kaldığı anlamına gelmeyeceğini vurguladı.

Büyük resme bakıldığında dip seviyenin gelip gelmediğini henüz kestirmenin mümkün olmadığını belirtirken, 0,24 dolar atlında bir günlük kapanış yaşanırsa da tüm yükseliş planının iptal edileceğini söyledi:

ADA, uzun vadeli bir düşen takozu kırmış gibi görünüyor. İlk küçük olası 0,27 dolar ve hemen ardından 0,30 dolar seviyesi. Bu, bir dipten dönüş sinyali anlamına geliyor, bunu henüz bilmemiz mümkün değil. Ancak ayı piyasasından ve düşüş trendinden çıkış kısa vadeli bir rahatlama sağlayabilir. 0,24 doların altındaki herhangi bir günlük kapanış yaşanırsa tüm bu teori geçersiz olacaktır.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,5 yükselen ADA, yazım esnasında 0,263 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!