Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popüler Trader’dan Dogecoin İçin İddialı 1 Dolar Tahmini: Hedef Finansal Özgürlük!

Fenomen trader, Dogecoin’in (DOGE) yatırımcılarına finansal özgürlük sağlayabileceği fiyatı açıkladı.

Sosyal medyada “AngeloBTC” adıyla tanınan kripto para fenomeni ve trader, Dogecoin için iddialı bir söylemde bulundu. Trader paylaştığı Dogecoin grafiğinde 1 doları işaret ederek DOGE yatırımcılarının finansal özgürlüklerine kavuşacaklarını öne sürdü.

AngeloBTC geçtiğimiz 2 yıllık düşüş periyodunu “Para babalarının sizden DOGE’lerinizi çaldığı kısım” olarak nitelendirirken güçlü bir şekilde yatırımlarının arkasında duranlarının nihayetinde kazanacağını ima etti.

Paylaşımında 1 doları hedef olarak belirleyen trader, stop noktası olarak “0” doları gösterdi. Trader, yaklaşık 300 bin takipçisine şu ifadelerle seslendi:

DOGE. Evrenin bana 1 milyar dolar borcu var.

Hedef: 1$

Kar: Finansal özgürlük

Stop: 0$

Milyarder Elon Musk’ın desteğini arkasına alan DOGE, özellikle 2021 yılında yüzlerce kat yükseliş sergileyerek kripto para piyasasının en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

DOGE o dönemlerde sadece kendisi yükselmekle kalmayıp, bir meme coin furyasını ateşlemiş ve Shiba INU (SHIB) gibi tokenlarında yeni milyonerler yaratmasına önayak olmuştu. Fakat Musk’ın görkemli DOGE boğasının ardından bir canlı yayında DOGE’yi “net bir şekilde ponzi şeması” olarak tanımlaması beraberinde ciddi düşüşleri getirmişti.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %4,9 yükseliş sergileyen DOGE, 0,0639 dolardan alıcı buluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!