Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dev Piyasa Yapıcı Bir Altcoin’e Daha Yatırım Yaptı: 7,5 Milyonluk Alımla Fiyat Fırladı!

Dev piyasa yapıcı DWF Labs, yine bir altcoin’e yatırım yaparak fiyatta büyük yükselişi tetikledi. 

DWF Labs, ekosistem geliştirme çalışmaları kapsamında AirDAO’ya (AMB) 7,5 milyon dolarlık yatırım yaptı. AirDAO ekibi tarafından yapılan resmi açıklamada yatırımın 1 yıl vadeli ve 36 aylık kilit açılış periyoduna sahip olduğu belirtildi. Piyasa yapıcı DWF Labs ayrıca Eylül 2022’de AirDAO’ya 2 milyon dolar değerinde bir başka yatırımda bulunmuştu.

Ekip tarafından yapılan açıklamanın detaylarında alınan, bu yatırımın mevcut stratejilerini güçlendirmek ve geliştirmek için kullanılacağına yer verildi. AirDAO ayrıca sağlanan bu fonlamalarla Güneydoğu Asya ve Afrika’da daha fazla genişlemeyi amaçlıyor:

Bu ortaklık, AirDAO’nun ekibinin genişlemesini ve yönetişim yol haritası gelişimini hızlandırarak küresel marka varlığını geliştiriyor. Birlikte DeFi ve web3’ün geleceğini şekillendiriyoruz. Fonlar, yol haritamızı daha güçlü hale getirecek ve bunu mevcut ürün stratejimizle birlikte sunabilmemizi sağlayacak. Ek olarak Güneydoğu Asya ve Afrika’da genişleme fırsatları yaratacak.

On-chain analiz platformu Lookonchain yapılan 7,5 milyon dolarlık yatırımı onaylarken piyasa yapıcının yapılan yatırımın ardından yaklaşık 18,74 milyon dolar değerinde 1,5 milyar AMB aldığını gözler önüne serdi.

DWF Labs geçtiğimiz süreçte birçok farklı kripto para projesine yatırımda bulunarak fiyatta ciddi artışları tetiklemişti.

CoinGecko verilerine göre haber akışının etkisiyle %15,3 yükselen AMB, kısa sürede 0,0124 dolar seviyesinden 0,0143 dolara ulaştı. AMB yazım esnasında 0,0136 dolardan alıcı buluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!