Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dünyaca Ünlü Rapçi Iggy Azalea’nın Meme Coin’i “Telefon” Planı ile Uçuşa Geçti!

Dünyaca ünlü rapçi Iggy Azalea tarafından çıkarılan meme coin MOTHER, yakında telekomünikasyon şirketlerinden telefon almak için kullanabilecek. 

Iggy Azalea 9 Haziran tarihinde Twitter aracılığıyla yaptığı paylaşımda, ortak kurucularından olduğu telekomünikasyon şirketini yeniden başlatacağını ve buna paralel olarak Solana (SOL) veya Mother Iggy (MOTHER) kullanarak aylık cep telefonu planları ya da telefon alınabileceğini söyledi.

Ünlü rapçi tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

Yarın ortak kurucusu olduğum telekomünikasyon şirketini yeniden faaliyete geçiriyorum. MOTHER veya SOL kullanarak telefon ya da aylık planlar satın alabilecekseniz. Reklam kampanyası ve lansman bu haftanın sonunda gerçekleşecek.

Iggy daha sonra yaptığı açıklamada, Sphere Labs’in kripto para ödeme altyapı sistemini entegre etmek için kullanılacak firma olduğunu kaydetti. Iggy Azalea’nın Unreal Mobile’ın yeniden başlatılacağını yinelemesinin ardından şirketin web sitesinde planların 20 dolar ile 80 dolar arasında değiştiği fark edildi.

Mayıs ayında Solana ağında “ünlülerin” meme coinleri ilgi odağı olmuştu. O dönemde çıkarılan MOTHER, tartışmaların ortasında yer alırken dalgalı bir ticaret ortamı yaratmıştı. Söz konusu dalgalanmalar ünlü meme coinlerinin bir para tuzağı olabileceğini akıllara getirmişti.

CoinGecko verilerine göre açıklamaya paralel olarak MOTHER, Bitcoin ve birçok kripto parayı geride bırakarak devasa bir yükseliş yaşadı. MOTHER, 0,1412 dolardan %39 yükseliş performansı göstererek 0,196 dolara erişti. MOTHER, yazım esnasında 0,1887 dolardan alıcı buluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!