verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Efsane Ekonomistten Merakla Beklenen Altcoin Sezonu Yorumu: Henüz Zaman Var!

Ticaret efsanesi makro ekonomist Henrik Zeberg, merakla beklenen altcoin sezonu için daha zaman olduğunu belirtirken dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ekonomist Zeberg, altcoin rallisi için henüz erken olduğunu belirtirken gerekli faktörlere dair açıklamalarda bulundu. Altcoin boğasının yatırımcıların açgözlülük aşamasına geçmesiyle ateşleneceğini vurgulayan ekonomist, bu noktada ABD Merkez Bankası (FED) tarafından verilecek kararları işaret etti:

Altcoin sezonu henüz tam olarak gelmiş değil. Açgözlülüğün devreye girmesi gerekiyor. Bu atmosfer FED’in verdiği kararlar ile şekillenecek

Açıklamasında on-chain analitik firması Swissblock’un kurucusunun paylaşımdan yararlanan Zeberg, öncelikle piyasaya daha fazla likidite girmesi gerektiğini ima etti.

Zeberg’in referans aldığı verilere göre Bitcoin ve Ethereum (ETH) tutarlı bir şekilde yükseliyor ve eğer gerçek bir altcoin sezonu başlarsa yine ilk olarak Ethereum tarafından ciddi bir yükseliş hamlesi gelecek. Ethereum’un piyasayı ateşlemesinin ardından büyük hacimli diğer altcoinlerin ve daha sonra da riskli meme tokenların yükselişe geçmesi bekleniyor.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!