Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Efsanenin Twit’i Meme Coin Yatırımcısını Milyoner Yaptı: Tam 52x’lik Kazanç!

Meme coin efsanesi TheRoaringKitty’nin canlı yayın yapacağını duyurması ile yükselen GME’de bir yatırımcı tam 52 kat kazanç elde etti.

On-chain analiz hesabı Lookonchain’in 7 Haziran tarihinde Twitter’dan yaptığı paylaşıma göre bir yatırımcı Solana (SOL) ağında yer alan GME adlı meme coin’de çılgın bir kazanca imza attı.

GameStop hisselerinde efsaneleşmesinin ardından GME adlı meme coin için de efsane bir isim haline gelen TheRoaringKitty’nin canlı yayın yapacağını duyurması GME’de büyük bir yükseliş getirdi.

Buna paralel olarak 29 Ocak ve 3 Nisan tarihlerinde 90,2 milyon GME almak için 53.500 dolar harcama yapan bir yatırımcı, hiç satış yapmayarak milyonlarca dolar kar elde etti.

Mevcut durumda elindeki GME meme coin’inde 52x’lik bir kazanca imza atan yatırımcı, 2,86 milyon dolar karlı konumda bulunuyor.

4 Haziran tarihinde yeni bir cüzdan açarak 0,0148 dolar ortalama ile 12.110 Solana (SOL) değerinde 2 milyon dolar harcayarak 135 milyon GME alan başka bir yatırımcı da son yükseliş ile birlikte 2 milyon dolar kara geçmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!