Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Animoca Brands Kurucusundan Ethereum Hakkında İlginç İddia!

Hong Kong merkezli blockchain oyun geliştiricisi Animoca Brands, Ethereum ETF’leri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Animoca Brands Yönetim Kurulu Başkanı Yat Siu, spot Ethereum ETF’leri hakkında konuştu. Hong Kong’un spot Ethereum ETF’leri için staking onayı vermeye hazır olduğunu belirten deneyimli isim, bunun yaratacağı etkinin ABD’ye kıyasla daha büyük olabileceğini öngördü.

Ne kadar çabuk olacağı konusunda, iyimser bir yanım bunun yıl içinde gerçekleşmesini istiyor, yıl içinde stake etme konusunda fazla bir hareket olmazsa, ABD’de bunun ne kadar hızlı gerçekleşebileceği konusunda diğer belirleyici unsurun seçim sonuçları olacağını söyleyebilirim. Bu alanda [eter stake etme] bazı keşifleri riskleri artırmadan uyumlu ve kontrollü bir şekilde ilerletmeyi umuyoruz.

ABD’nin ardından spot Ethereum ve Bitcoin ETF’leri için onay veren Hong Kong Asya için önemli bir adım olarak yorumlanmıştı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), spot Ethereum ETF’leri için staking işlemlerine izin vermemişti.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %1 yükseliş sergileyen Ethereum, yazım esnasında 3.815 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!