Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum Balinasından 2.000 ETH’lik Alım Daha: Boğa Hazırlığı Mı?

Bir Ethereum balinasının gün içerisinde dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’den 2 bin ETH daha alması akıllara “boğaya mı hazırlanıyor” sorusunu getirdi.

Bitcoin (BTC) ve kripto paralarda geçtiğimiz hafta yaşanan düşüş bir balinayı daha harekete geçirdi. On-chain analitik platformu Lookonchain 24 Ağustos tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, dev bir balinanın 3,36 milyon dolar değerinde 2.000 Ethereum’u Binance’den cüzdanına çektiğini bildirdi.

Balina ayrıca on-chain verilere göre 8 Mayıs tarihinden bu yana toplamda Binance’den 72 milyon dolar değerinde 42.800 ETH çekti. Bu yapılan transferlere karşılık Lookonchain, balinanın boğa için birikim yapıyor gibi göründüğünü söyledi.

0x34..cf adlı cüzdan sahibi balinanın mevcut durumda 60 milyon dolarlık Ethereum’u bulunuyor.

Geçtiğimiz hafta yaşanan düşüş birçok kripto para yatırımcısı harekete geçirirken TSİ bugün sabah saatlerinde başka bir balina, Ethereum (ETH), Lido DAO (LDO)Uniswap (UNI) ve Aave (AAVE) alımı yapmak için 5 milyon dolar değerinde USDC harcamıştı.

CoinGecko verilerine göre son 24 saatlik periyotta %1,7 artış yaşayan Ethereum, yazım esnasında 1.667 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!