Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin 30. Yaş Gününde Tavsiyeler Verdi!

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin, 30. yaşına özel dikkat çeken bir makale yayınladı.

Vitalik Buterin 31 Ocak günü 30 yaşına girdi. Bunun anısına şimdiye kadar edindiği deneyimlerden yola çıkan ve genel olarak sektöre bakışını yansıtan bir makale yayınlan Buterin, önemli birkaç noktaya odaklandı.

Kendisinin kripto para sek türündeki en önemli karakterlerden biri olduğunu kabul eden Buterin, son 10 yılda hayatında çok önemli şeylerin değiştiğini ve adeta farklı bir insana evrildiğini kaydetti.

Öte yandan kripto para sektöründeki her türlü projede kendisinden çok daha genç insanların liderlik rollerini üstlendiğini belirten Buterin, yeni insanların bayrağı taşıyarak çok daha ileriye götürebileceğini hatırlattı.

Bazı medyatik olaylara da değinen Vitalik Buterin, 2017 yılında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile buluştuğunu ve ardından bundan pişmanlık duyduğunu yazdı.

Bununla birlikte geçtiğimiz yıllarda yaşanan iflaslarla birlikte Do Kwon, Shu Zhu, Sam Bankman Fried gibi karakterlerin kripto para piyasasından silindiğini hatırlatarak kendisi gibi geriye kalanların bu mistik rol konusunda daha dikkatli olması gerektiğini dile getirdi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!