Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum Rakibi Altcoin Kritik Eşikte: Hangi Fiyat Seviyeleri Takip Edilmeli?

Kripto para analisti, Solana (SOL) için dikkat çeken bir teknik analize yer verdi.

Credible Crypto takma isimli kripto para analisti, yakın tarihli bir X paylaşımında Solana’yı inceledi. SOL için destek olarak 140 doları işaret eden analist, bu seviyenin tutulamaması durumunda düşüşün derinleşebileceğini savundu.

Analist 140 dolar desteğinin sert satışla kırılması durumunda fiyatın 115 dolara kadar gerileyebileceğini öngördü. Solana’nın mevcut durumunu Dogecoin’in (DOGE) mevcut durumuyla oldukça benzer olduğunu dile getirdi

Bir ihtimal daha var

Düşüş yönlü analizine ek olarak yükseliş yönlü de bir senaryo çizen deneyimli isim, 158 dolar direncinin aşılması durumunda fiyatın 230 dolara kadar tırmanabileceğini dile getirdi.

Güncel durumun Solana için kritik bir bölge olduğuna değinirken piyasadaki genel gidişatın fiyat üzerinde etkili olabileceğini vurguladı:

SOL  tıpkı DOGE gibi, aynı zamanda birkaç hafta önce özetlediğim başar ya da boz seviyesindedir. Bu bizi düşüşün115 dolar aralığına kadar devam etmesinden önce durduran son şey. Son tweetime göre, burası bir miktar rahatlama görme olasılığı en yüksek bölge olduğundan, burada tamamen tükendim ve nasıl bir tepki alacağımızı görmek için bekliyorum.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %7 düşüş yaşayan SOL, yazım esnasında 150 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!