verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ethereum’un (ETH) PoW’a Dayalı Versiyonu ETHW’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu

En değerli ikinci kripto para Ethereum’un (ETH) Hisse Kanıtı (PoS) sistemine geçişine tepki olarak ortaya çıkacak İş Kanıtı (PoW) versiyonunun çıkış tarihi belli oldu.

Ethereum ağının PoW sisteminden PoS sistemine geçişini sağlayacak Merge güncellemesine günler kala madencilerin güncellemeye tepki olarak geliştirdikleri iş kanıtı versiyonun piyasaya sürüleceği tarih belli oldu. EthereumPoW (ETHW) isimli proje Ethereum’un madenciliğe izin veren fork’u olarak tanıtıldı.

EthereumPoW’un resmi Twitter hesabından 12 Eylül tarihinde paylaşılan gönderide, EthereumPoW ana ağının Merge güncellemesinden 24 saat sonra başlatılacağı bilgisi verildi. Gönderide ağın başlama zamanında 1 saat önce bir geri sayım aracıyla duyurulacağı belirtildi.

Öte yandan kaynak kodların ve ChainID’nin son ana kadar açıklanmamış olması topluluktan ciddi bir tepki aldı. EthereumPoW ekibi, kaynak kodların güvenlik nedeniyle açıklanmamış olduğunu ifade etse de bilgilendirme yapılana kadar topluluk tarafında EthereumPoW’un yalnızca bir oyalama projesi olduğunu düşünen büyük bir kitle oluşmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!