Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Glassnode Kurucusu: Altcoinler İçin Yeni Bir Döngü Başlıyor!

Glassnode’un kurucusu Yann Allemann, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve altcoinler arasındaki dominans döngüsünü inceledi.

On-chain analiz platformu Glassnode’un kurucusu Yann Allemann, 30 Mayıs tarihli sosyal medya paylaşımında Bitcoin, Ethereum, Solana (SOL) ve JasmyCoin (JASMY) arasındaki dominasyon döngüsüne yer verdi.

Kripto piyasalarında bir dönüşüm sürecinin başladığı ifade eden Allemann, önümüzdeki süreçte Bitcoin hakimiyetinin azalacağına ve yerine Ethereum, Solana ve JasmyCoin’in gibi projelerin geçeceğini belirtti.

Gönderisine ek olarak paylaştığı Teknik analizde “bull flag” (yükseliş bayrağı) formasyonu ve RSI’a (Relative Strength Index) yer veren kurucu, Ethereum/Bitcoin paritesinin bariz bir geri dönüş sinyali verdiğine işaret etti.

Analizinde özetle bir altcoin sezonuna işaret eden deneyimli isim, kripto para yatırımcılarını heyecanlandırmayı başardı. Piyasa uzmanları, spot Ethereum ETF onayının haziran sonunda gelmesini ve bu noktadan sonra altcoinler özelinde ciddi yükselişler başlamasını öngörüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!