Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Glassnode Kurucusundan Bitcoin Analizi: Büyük Yükseliş Sinyali İçin Bu Seviye Gerekli!

Glassnode kurucusu Yann Allemann, Bitcoin’in (BTC) 28.660 dolara ulaşmasının bir büyük yükseliş sinyali olduğunu belirtti.

On-chain analitik platform Glassnode’un kurucusu Yann Allemann 14 Eylül tarihinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Bitcoin’de büyük yükseliş sinyali için gereken fiyat seviyesini açıkladı.

Allemann gönderide, Bitcoin’in 25 bin dolarlık destek seviyesini yeniden test etmesinin ardından yükselişe geçtiğini vurgulayarak 26.200 dolarlık direnci ile karşı karşıya olduğunu belirtmişti. Ancak Bitcoin, paylaşımdan kısa bir süre sonra 26.200 dolarlık direnç seviyesini kırarak 26.850 dolara kadar yükseliş yaşadı.

Allemann’ın bir sonraki değindiği seviye ise 28.660 dolar oldu. Mevcut durumda 26.200 dolar direncini kıran Bitcoin’in yeni hedefinin 28.660 dolar olduğunu belirten kurucu, bu durumun da bir yükseliş sinyali olduğunu ifade etti:

Güçlü bir kırılım, 28.660 dolarlık hedefe doğru yükseliş yaşayabilir. Bu da büyük bir yükseliş sinyali verebilir.

Allemann bu yorumları ile Bitcoin’in düşüş trendinin tersine döndüğünü ve önemli bir yükseliş trendine girmiş olabileceğini ima etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!