Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Global Yatırım Şirketi, Bu Altcoin Projesiyle Ortaklık Kurdu

Merkeziyetsiz kimlik protokolü Litentry, global piyasa yapıcı DWF Labs ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Litentry ve DWF Labs, Web3 ekosisteminki merkeziyetsiz kimlik yönetimini iyileştirmek için çalışmalar yapacak. Litentry (LIT) kurucusu Hanwen Cheng, şunu söyledi:

“Web3 ekosistemindeki kimlik çözümlerinde devrim yaratma misyonumuzda DWF Labs ile ortaklık kurduğumuza çok sevindik. Yatırım konusundaki uzmanlığı ve blockchain alanında sahip olduğu bağlantılar, DWF Labs’i daha fazla dApp geliştiricisiyle bağlantı kurmamız ve Litentry’nin IdentityHub’ı ile daha fazla entegrasyon sağlanması için harika bir ortak yapıyor.”

Litentry tarafından yakın zamanda tanıtılan IdentityHub, insanların dijital kimlikleriyle bağlantılı verileri farklı platformlar arasında yönetmesini sağlıyor. Ürünün kullanıma açıldığı ilk hafta içerisinde 20.000’den fazla kullanıcıya ulaştığı açıklandı.

DWF Labs Yönetici Ortağı Andrei Grachev, “Litentry ile birlikte dijital dünyayı daha güvenli, gizli ve kullanıcı odaklı hale getireceğiz.” dedi.

DWF Labs, şimdiye dek blockchain sektörü genelinde yüzlerce yatırım yaptı. Grachev, şirketin 174 projeye yatırım yaptığının açıklanmasının ardından, “Bu, portföyümüzün yalnızca %40’ını gösteriyor.” demişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!