Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Google’ın Yapay Zekası Bard’dan 2023 Yılı İçin 3 Meme Coin Önerisi

Google’ın yapay zeka (AI) aracı Bard, 2023 yılının en yüksek potansiyel taşıyan meme coinlerinin sorulması üzerine Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Pepe’yi (PEPE) işaret etti.

Finbold’un 6 Temmuz tarihli haberine göre chat tabanlı yapay zeka modeli ChatGPT’nin hızla popülerleşmesi sonrasında Google tarafından piyasaya sürülen Bard, “2023 yılında yatırım yapmak için seçilebilecek en iyi meme coinler hangileridir?” sorusunu karşılık Dogecoin, Shiba Inu ve PEPE’yi önerdi.

Bard’ın tavsiyeleri üç meme coin’in de benzer özelliklerine atıfta bulundu. Yapay zeka modeli, her üç meme coin’in de Twitter ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk ve diğer bazı ünlü yatırımcılar tarafından desteklendiğini, birim fiyatlarının düşük olması nedeniyle yatırım maliyetlerinin oldukça küçük olduğunu belirtti.

Bard’ın ifadelerine göre uzmanlar, 2023 yılında her üç meme coin’in popüleritesinin de devam etme eğiliminde olduğunu söylüyor.

Coingecko verilerine göre DOGE, SHIB ve PEPE sırasıyla son 24 saatte %0,8, %1,3 ve %0,5 değer kaybederek yazım itibariyle 0,0652, 0,00000721 ve 0,00000158 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!