Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Grayscale Ethereum İçin Dünya Devi Rakiplerinin İzinden Gidiyor!

En büyük kripto para yönetim şirketlerinden Grayscale, Ethereum ETF’i için güncellenmiş dosyasını sundu.

Grayscale, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC), güncellenmiş S-3 dosyasını sundu. Bu hamle, BlackRock’ın güncellenmiş S-1 dosyasını sunmasından bir gün sonra geldi.

Dpsyada, 100 hisse senedi oluşturmak için yaklaşık 0,94552590 Ethereum ve 10.000 hisse senedi oluşturmak için 94,552590 Ethereum gerekeceği kaydedildi.

SEC, ihraççılardan taslaklarını 31 Mayıs Cuma gününe kadar teslim etmelerini istediği için kısa süre içerisinde daha fazla kayıt bildirimlerinin yapılması bekleniyor. ETF’lerin ticareti, kayıt bildirimleri yürürlüğe girene kadar başlamayacak.

Kısa süre önce harekete geçen BlackRock, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) S-1 dosyalarının güncellenmiş halini sunmuştu. Daha fazla şirketin önümüzdeki günlerde S-1 dosyalarını tamamlaması bekleniyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), spot Ethereum ETF’si için sunulan 19b-4 dosyalarını geçen hafta onaylamış ve piyasada büyük bir heyecan yaratmıştı. Fakat söz konusu ETF’lerin işleme başlayabilmek için S-1 onayı da gerekiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!