Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Güney Kore Listelemesi ile Yükselişe Geçen Altcoin’de Kurucu Açıklamalarda Bulundu!

Astar Network (ASTR) kurucusu Sota Watanabe, Upbit listelemesinin ardından açıklamalarda bulundu.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, 18 Aralık günü ASTR’yi listeledi ve altcoin fiyatı adeta şahlandı. Bu hareketliliğin ardından açıklamada bulunan CEO ve kurucu Sota Watanabe, önümüzdeki süreçte Güney Kore pazarına daha fazla yoğunlaşacaklarını belirtti.

The Block’a yaptığı açıklamada Japonya ve Kore’den öğrenilecek çok şey olduğunu belirten Watanabe, bu bölgelerde web3 ve gerçek hayat ürünlerinin bir araya getirilmesi üzerinde çalışacaklarını beyan etti:

Kore’de birkaç ay geçirdik, insanları işe aldık ve aktif olarak Koreli projelerle görüşmeye devam ediyoruz. Japonya ve Kore’de ağ için birden fazla gerçek yaşam kullanım seçeneği yaratmak istiyoruz. Kore pazarına daha fazla odaklanacağız çünkü Japonya ve Kore’de birbirimizden öğrenebileceğimiz pek çok şey var.

Açıklamasının devamında web3 çalışmalarının Japonya başbakanlık ofisinden büyük ilgi gördüğünü vurgulayan CEO, girişimlerin bu denli desteklendiğini görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

CoinGecko verilerine göre Upbit listelemesiyle 18 Aralık günü hareketlenen ASTR, kısa sürede %40 değer kazanarak 0,093898 dolar seviyesinden 0,131495 dolara ulaştı. ASTR yazım esnasında 0,0975 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!