Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hamster Kombat Günlük Şifre Nedir? Hamster Kombat Alternatifi Kripto Projeleri Hangileri?

Hamster Kombat günlük şifre nedir? Kripto para oyunu Hamster Kombat günlük şifre ile katılımcılarına ufak çaplı hediyeler sunuyor. Günlük şifrelerin Mors alfabesi ile yazılışı önem arz ediyor. 

Hamster Kombat Günlük Şifre Nedir?

Telegram tabanlı bir kripto oyunu olan Hamster Kombat günlük şifre ile katılımcılarına bir dizi ödül sunuyor. Binance ile Telegram üzerinden oynanan Hamster Kombat, oyunculara 1 milyon coin kazanma şansı veriyor. 

Hamster Kombat günlük şifre, oyuncuların deneyimini zenginleştiriyor ve ilerlemelerini hızlandırıyor. Her gün bir yenisi belirlenen Hamster Kombat günlük şifre ile oyuncular ekstra avantajlar ve ödüller elde ediyor. 

Örnek olarak 9 Temmuz 2024 Hamster Kombat günlük şifre: “DAG” yani mors alfabesi ile 

▬ ● ● ● ▬ ▬ ▬ ● oldu. 

10 Temmuz 2024 Hamster Kombat günlük şifre: “GAS” yani mors alfabesi ile 

 — — • • — • • • oldu. 

Proje ekibi her günün şifresi ile ilgili bir paylaşım yapıyor. 11 Temmuz Hamster Kombat günlük şifre nedir diye soran kripto meraklılarının Hamster Kombat iletişim kanallarını takip etmesi gerekiyor. 

Sanal bir kripto para borsasını yöneterek Hamster coin kazanılabilecek viral bir Telegram tabanlı oyun olan Hamster Kombat, son dönemlerde adından sıklıkla bahsettiriyor. Telegram tabanlı olması sebebiyle projenin hack edilebileceği yönündeki iddialardan tedirgin olan kripto meraklıları ise alternatif projelere yöneliyor. 

Hamster Kombat alternatifi projeler arasında PEPE’yi kendi zincirine kavuşturan Pepe Unchained, Vahşi Batı temalı köpek coin Shiba Shootout ve çok zincirli Base Dawgz ön plana çıkıyor. 

Pepe Unchained Token 3 Milyon Doları Aştı

TON ağı üzerindeki projelerden biri olan Hamster Kombat’a alternatif Pepe Unchained ön satışı rekora koşuyor. Kendi Ethereum Katman-2 blok zincirinde lansmanı yapılan PEPE temalı Pepe Unchained token satın almak isteyen yatırımcılardan toplanan fonlar 3 milyon doları aşıyor. 

PEPU sembolüne sahip Pepe Unchained, ERC-20 protokolüne uyan kurbağa temalı bir meme coin olarak karşımıza çıkıyor. Mevcut haliyle yüzde 650’nin üzerinde APY imkanı sunan PEPU, kripto dünyasındaki staking ödüllerinde devrim yapmak istiyor.

Topluluk odaklı proje, kendi zincirini kullanan ilk PEPE projesi olarak konumlanıyor. Hız, verimlilik, ödül ve kazanç açısından Katman-1 projelere nal toplatan PEPU coin, meme coin çılgınlığının liderlerinden olan PEPE’yi bir üst seviyeye taşıyor. Pepe zinciri ile ETH arasında kurulan hızlı ve düşük ücretli köprü sayesinde PEPU, daha fazla işlem hacmine ulaşma potansiyeli barındırıyor.

Aşamalı bir ön satış ile yatırımcılara sunulan PEPU coin mevcut dilimde 0,0083591 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Shiba Shootout Token Ön Satışı 600 Bin Doları Aştı

Yaratıcılık, strateji ve kovboy temasını bir araya getiren Shiba Shootout token satın almak isteyen yatırımcılardan toplanan fonlar 600 bin doları aşıyor. Meme coinlerin çekiciliğinden yararlanmanın yanı sıra katılımcılara işlevsellik sunmak isteyen SHIBASHOOT ekibi, ön satış performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor. SHIB ve DOGE’nin yüzde 5000 civarında artış yaşadığı göz önünde bulundurulduğunda SHIBASHOOT ön satışının ilgi çekmesi normal kabul ediliyor. 

Shiba Shootout token, genellikle hiçbir fayda sağlamayan pek çok köpek temalı meme coin gibi yalnızca popülerlik vadetmiyor. SHIBASHOOT tokenler, sahiplerinin projeyle ilgili karar alma süreçlerine katılmasına olanak tanıyor. Bir tür yönetişim tokeni olan Shiba Shootout tokenin bu özelliği, Vahşi Batı’da herkesin söz sahibi olduğu bir belediye binası toplantısını andırıyor. 

Shiba Shootout, kullanıcıların tokenlerinin bir kısmını özel bir cüzdanda saklamalarına yardımcı olan bir “Tasarruf Çıkını” özelliği de sunuyor. Bu tokenler sahiplerine ekstra ödül kazandırıyor. 

Borsa listelemeleri öncesinde fiyatlar artmadan Shiba Shootout token satın almak isteyen yatırımcılar, aşamalı bir ön satış etkinliğine katılıyor. Mevcut aşamda token fiyatı, 0,0195 dolar olarak belirleniyor. 

Çok Zincirli Base Dawgz 2,5 Milyon Dolara Ulaştı

Etkileyici bir başlangıç yaptığı ön satışına tüm hızıyla devam eden çok zincirli köpek coin Base Dawgz token, yatırımcıların radarına takılıyor. Zincirler arası sıçrayış yapma imkanı sunan Base Dawgz token satın almak isteyen yatırımcı sayısı gün geçtikçe artıyor. 

Şu ana kadar toplanan fonların 2,5 milyon dolara ulaştığı ön satış sayesinde token sahipleri borsa listelemeleri öncesindeki düşük fiyatlardan faydalanabiliyor. Proje, Base (BASE), Ethereum (ETH), Solana (SOL), Binance Akıllı Zinciri (BNB) ve Avalanche (AVAX) gibi çeşitli blok zincirlerinde konumlanarak çoklu bir zincir yaklaşımı kullanıyor. Bu esneklik, tokenin geniş bir yatırımcı grubuna erişmesine olanak tanıyor.

Base Dawgz ön satışının her bir aşamasının 7 gün süreceği belirtiliyor. Proje sayfasında devreye alınan geri sayım aracı, bir sonraki aşama geçişine kalan süreyi gösteriyor. DAWGZ token satın almak için yatırımcılar, BASE, ETH, USDT, SOL, BNB ve AVAX kullanarak indirimli ön satış etkinliğine katılabiliyor. Token fiyatı mevcut aşamada 0,0061 dolar olarak belirleniyor. 

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Koin Bülteni, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını yapmalarını önermektedir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!