Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hong Konglu Bitcoin Borsası Yeni Bir Altcoin Listeleyecek!

Hong Kong lisanslı ilk kripto para borsası HashKey, yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu. 

Hong Konglu bireysel yatırımcılara kripto para hizmeti sunan HashKey, dYdX’i (DYDX) ekleyeceğini açıkladı. Ülkenin lisanslı ilk kripto para borsası web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, DYDX/USD işlem çiftinin TSİ 14 Aralık 11.00′de listeleyeceğini belirtti.

Para yatırma ve çekme işlemlerinin Ethereum ağı (ERC-20) üzerinden yapılabileceğini ve mevcut durumda açık olduğunu belirten HashKey, DYDX ticaretini yalnızca profesyonel yatırımcılar için açacağını söyledi. Borsa ayrıca kullanıcıların bir sonraki duyuruya kadar sıfır işlem ücreti kampanyasından yararlanacağını söyledi.

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) düzenlemeleri kapsamında profesyonel kullanıcılar, 1 milyon dolardan fazla portföye sahip kullanıcıları ifade ediyor.

HashKey bir de listeleme kampanyası duyurarak yatırımcılara borsanın yerel token’ı HSK ödülü dağıtacağını açıkladı.

HashKey daha önce Bitcoin (BTC)Ethereum (ETH)Tether (USDT) ve USD Coin (USDC)Avalanche’ı (AVAX), Uniswap (UNI), Chainlink’i (LINK), Lido DAO (LDO), Maker (MKR), Polkadot (DOT), Compound (COMP) ve Render (RNDR) listelemişti. DYDX borsada listelenen 12. kripto para olacak.

CoinGecko verilerine göre DYDX, yazım esnasında 2,85 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!