Huobi’nin Avustralya Şubesi, Bütün İşlemlerini Huobi Global’e Aktardığını Duyurdu!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi‘nin Avustralya şubesi, 24 Şubat tarihinde kendi resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile direkt olarak Huobi Global’e bağlandığını açıkladı. Huobi Avustralya 25 Şubat tarihinde yaptığı ek bir duyuruda alınan bu kararın arkasında piyasanın düşüşünün ve gelişme çabalarının etkili olduğunu dile getirdi.


Singapur tabanlı Huobi Global, 2018 yılının Temmuz ayında Avustralya şubesini açmıştı ve o tarihlerde yaptığı açıklamada ”Avustralya’ya yapılan bu hamlenin doğal bir hareket” olduğunu ifade etmişti. Huobi Global’in kapsamına girme eylemi ise tam olarak 26 Şubat itibariyle başlayacak.

Borsa bunun yanı sıra itibari para – kripto para alım satım platformu işleminden vazgeçtiğini ve sadece kripto para – kripto para odaklı bir platform olarak kalacaklarını açıkladı.


Huobi Global küçülmeye veya şube kapatmaya giden tek kripto para borsası değil. Huobi’nin yanı sıra Coinsquare, madencilik devi Bitmain, yazılım firması ConsenSys de küçülmeye gitmişti.

Alakalıİçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir