Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Justin Sun: Bitcoin 2025’te 100 Bin Dolar Olacak

Justin Sun CNN’e verdiği röportajda Bitcoin fiyatıyla ilgili çarpıcı bir tahminde bulundu. BTC’nin ilerleyen yıllarda yükselmeye devam edeceğini düşünen Sun, fiyatın 2025’te 100 bin dolar olabileceğini düşünüyor.

Fiyat Tahmini

Sektörün en tanındık isimlerinden Sun, CNN’de katıldığı programda gerek kripto para sektörüyle gerek kişisel yatırımlarıyla ilgili bazı açıklamalar yaptı. Kripto para piyasasının geleceğini değerlendiren Sun epey iyimser tahminlerde bulundu.

Tron CEO’su Justin Sun, Bitcoin’in ve alternatif kripto paraların önümüzdeki birkaç yıl boyunca ciddi miktarda değer kazanacaklarını düşünüyor. Hatta kendisi kripto para piyasasının geleceğini o kadar parlak görüyor ki BTC fiyatının 100 bin dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor:

Bitcoin’in 2025’te 100 bin doları kesinlikle geçeceğini düşünüyorum. Hatta bu seviyeye 2025’ten önce de çıkabilir. Bitcoin’in yanı sıra Tron, Ethereum ve XRP gibi diğer kripto para projelerinin de değer kazanacağını düşünüyorum.

Ether ve XRP Yatırımı

Sun programda yaptığı açıklamalarda kişisel yatırımlarından da bahsetti ve ilgi çekici bir bilgi paylaştı. Sun yalnızca Bitcoin’e yatırım yapmadığını, bazı altkoinlere de yatırım yaptığını söyledi.

Genel olarak kripto para piyasasına büyük bir güven duyduğunu söyleyen Sun, yalnızca Bitcoin’in veya Tron’un değil diğer kripto para projelerinin de başarılı olmasını istediğini söylüyor. Kendisinin konu hakkındaki yorumları şu şekilde:

Yüklü miktarda XRP ve Ethereum yatırımım da var. Kripto paralara güveniyorum ve her bir kripto paranın başarılı olmasını istiyorum. Bu yüzden diğer kripto paralara da yatırım yapıyorum.

 

Hangi kripto paralara yatırım yaptığını açıklayan Sun şu anda kripto paradan başka bir şeye yatırım yapmadığını da belirtti. Sun sadece kripto paralara yatırım yapsa da günlük hayatında sadece kripto para kullanmıyor. Sun, günlük ödeme işlemlerinde hala dolar gibi itibari paraları tercih ettiğini ve bu yüzden sahip olduğu kripto paraların bir kısmını itibari paraya dönüştürdüğünü belirtti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment