Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Changpeng Zhao Türkiye’ye Geliyor

Kripto para dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Changpeng Zhao (kısaca CZ), yeniden Türkiye’ye geliyor.

Etkinliğe Katılacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Kasım 2019’da katıldığı Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin ardından yeniden Türkiye’ye geliyor. Kısaca CZ olarak tanınan Zhao, nisan ayında düzenlenecek olan IstanBlock 2020 etkinliğinin konuşmacılarından olacak.

Changpeng Zhao Türkiye’yi son ziyaretinde Türkiye’deki kripto para sektörüyle ilgili önemli notlar paylaşmış, Binance’in Türkiye’deki bazı projelerini anlatmıştı. Binance Zhao’nun Türkiye ziyaretinden kısa bir süre sonra Papara ile işbirliği yapmaya ve Türk Lirası’nı desteklemeye başladı.

Ünlü İsimler Bir Arada

İstanbul Blockchain Haftası’nda sektörün tanındık isimleri bir araya gelecek. Etkinliğin katılımcıları Changpeng Zhao’nun yanı sıra birçok farklı ismi dinleme fırsatı yakalayacaklar.

6-10 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan bu etkinliğe Bitcoin.com kurucusu Roger Ver, NEO kurucusu Da Hongfei, Bybit CEO’su Ben Zhou ve daha birçok ünlü isim katılacak. Kripto para sektörünün tanındık isimlerinin yer alacağı bu etkinlik yerli blockchain ve kripto para sektörü için büyük önem arz ediyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment