Ethereum ağının kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, bu haftanın başlarında Charlie Lee'nin bir gönderisine yaptığı yorum ile gündeme gelmişti. Vitalik'in yorum yapması sonrası daha fazla popüler...

Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin!

Ethereum ağının kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, bu haftanın başlarında Charlie Lee’nin bir gönderisine yaptığı yorum ile gündeme gelmişti. Vitalik’in yorum yapması sonrası daha fazla popüler olan gönderi, eninde sonunda Tron’un kurucusu Justin Sun’un da dikkatini çekti ve Sun, aynı gönderi altında Vitalik’e imalı bir ifadede bulundu.

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Twitter üzerinden bir anket yayınladı ve topluluktaki insanların kendilerini fanatiklik derecesine göre sınıflandırmasını istedi. Bitcoin Maximalistleri olarak bilinenlerin, aslında Bitcoin Extremistleri olduğunu vurgulayan Lee’ye cevap veren Vitalik, ”benim yolumu takip ettiğin için tebrikler” ifadesini kullandı.


Daha sonra Charlie’ye, ”Litecoin topluluğunu Proof-of-Stake protokolüne geçirme konusunda ikna etmek ister misin” sorusunu yönelten Vitalik’e, Justin Sun tarafından cevap geldi.  Vitalik ile Justin Sun’un, özellikle rakip blockchain ağlarının önemli isimleri olmaları nedeniyle yıldızları uzun süredir barışmadı. Konu hakkında hafif bir iğnelemede bulunan Sun, Vitalik’e seslenerek, ”proof-of-stake ailesine hoş geldin, seni burada bekleyeceğim” ifadesini kullandı.

Bunun yanı sıra Tron son bir haftadır inanılmaz bir yükseliş yaşıyor ve ilk olarak dokuzuncu sıraya yükselen TRX, basın saatine göre Tether’i de geçi sekizinci sırayı ele geçirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.