Fransız menşeli kripto para birimi donanım cüzdanı üreticisi Ledger, cüzdan denilince akla ilk gelen firmalardan birisi. Ledger bir hayli rekabet içeren kripto para cüzdan kategorisinde,...

Kripto Para Donanım Cüzdanı Üreticisi Ledger, Yılın Startup Şirketi Ödülüne Layık Görüldü!

ledger-cuzdan

Fransız menşeli kripto para birimi donanım cüzdanı üreticisi Ledger, cüzdan denilince akla ilk gelen firmalardan birisi. Ledger bir hayli rekabet içeren kripto para cüzdan kategorisinde, ürettiği ürünler ile ciddi bir hayran ve kullanıcı kitlesine ulaştı. Küresel finans devlerinden Ernst & Young (EY), Ile-de-France (Paris’in de ait olduğu küçük yüz ölçümlü bol nüfuslu eyalet bölgesi) için düzenlenen yılın startup firması ödülünü Ledger’a verdi.

The Next Web kaynağının aktardığına göre, EY ülkede yer alan en iyi işletmeleri bulmak için Le Prix de l’Entrepreneur de l’Année isimli yıllık bir yarışma düzenliyor. Yarışma içerisinde en iyi girişimci, en iyi sosyal proje ve en iyi startup firması kategorileri bulunmakta.

Bu yılın Ile-de-France bölgesinin en iyi startup firması ödülü ise özellikle 2018 içerisinde kendi Nano S donanım cüzdanı için iki yeni uygulama piyasaya süren – ”HODL” ve ”Recovery Check” – Ledger’a verildi.

Söz onusu iki uygulama Ledger Nano S üzerinde çalışıyor ancak cihazın masaüstü uygulaması Ledger Live’ın da yüklü olması gerekiyor. HODL isimli uygulama temel olarak kullanıcıların adres ile ilgili hataları yapmamasına yardımcı oluyor.

Recovery Check uygulaması ise cüzdanın  kurtarılma sürecini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmayı sağlıyor. Bu sayede kendi orijinal donanım cüzdanını kaybeden kullanıcılar, fonlarına çok kısa bir şekilde tekrar kavuşabiliyor.

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.