verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kripto Yatırım Firmasının Kurucusuna Göre Aptos Bu Yüzden Yükseliyor

Kripto para yatırım firması Hashed’in kurucu ortağı Alex Shin, Aptos (APT) projesinin son haftalardaki ciddi yükselişinin Güney Kore’deki gayrimenkul vaatleriyle alakalı olduğunu iddia etti.

Alex Shin, Aptos projesinin son haftalarde neden yükseldiğine dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Aptos’un Güney Kore çapında ilgi gören bir meme token olduğunu vurgulayan Shin, projenin Güney Kore için potansiyel kullanım alanına dikkat çekti. Yerel halk için bir numaralı varlık sınıfının gayrimenkul olduğunu belirten Shin açıklamasının devamında Aptos projesi ve gayrimenkul arasındaki bağlantıya yer verdi.

Kore’deki 1 numaralı varlık sınıfı gayrimenkuldür – daha spesifik olmak gerekirse apartmanlar. Parekendeciler Aptos’u “daire” olarak adlandırıyor ve insanların APT tutarlarsa bir gün gerçek bir daire satın alabileceklerini iddia ediyor.

Aptos ve ev sahibi olma arasındaki bu bağlantının geçtiğimiz süreç boyunca projenin fiyatında ciddi bir artışı tetiklediğini iddia eden Shin, yaptığı açıklamayla dalga geçenlere ise net bir yanıt vererek bu durumun gerçek olduğunu ve şaka yapmadığını ifade etti.

CoinGecko verilerine göre son bir ay içerisinde %290 yükseliş performansı sergileyen APT, haberin kaleme alındığı esnada 15 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!