Blockchain tabanlı krediler sunan bir platform olan Secured Automated Lending Technology (SALT), yeni yaptığı bir duyuru ile Litecoin'in büyüyen kripto teminat ekosistemlerine dahil olan en...

Litecoin Artık Kredi İçin Teminat Olarak Kullanılabilecek!

Blockchain tabanlı krediler sunan bir platform olan Secured Automated Lending Technology (SALT), yeni yaptığı bir duyuru ile Litecoin‘in büyüyen kripto teminat ekosistemlerine dahil olan en güncel kripto para birimi olduğunu ifade etti. Duyuru firmanın resmi blogundan ve Twitter hesabından yapılırken, bunun yanı sıra yeni gelişmekte olan piyasalar için güncelleştirilmiş kredi çözümleri gibi ek özellikler de açıklandı.

Litecoin eklentisi ile platformda Bitcoin ve Ethereum ile birlikte toplamda üç kripto para birimi mevcut.

SALT yeni bir piyasada ve sektörde çok güvenli bir firma olması ile öne çıktı ve kendine yer edindi. Firmanın kredi verdiği kurumlar arasında büyük çaplı kripto para yatırımcıları, kurumlar ve firmalar, hatta madenciler bile bulunuyor. SALT’ın temel amacı büyük firmalara kredi çözümleri sunmak olsa da, kurum bireysel yatırımcılara da aynı oranda destek vermekte. SALT bunun yanı sıra 7/24 destek, canlı portföy değerlendirmesi, detaylı emanet çözümleri ve büyük ihtimalle dünyanın en büyük blockchain tabanlı kredi verme platformuna sahip.

Firmanın kripto para birimi SALT ise 2017 yılının 28 Temmuz tarihinde piyasaya çıkmıştı ve o zamandan beri yükseliş yaşamakta.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.