Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

John McAfee, Tom Lee ve Daha Niceleri 20-21 Şubat’ta İstanbul’da

İstanbul’da İlk Kez Düzenlenecek ”İkili Vatandaşlık, Yatırım Yoluyla Vatandaşlık ve Global Vatandaşlık” Konferansı

MENA ve Avrasya bölgesinin en geniş kapsamlı kripto para konferansının ikincisi “Blockchain Economy” ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık konularına da  yer veriyor. Konferans aynı zamanda Türkiye’de ilk defa olarak dünya çapında vatandaşlık sunan hükümetler, şirketler ve kuruluşlara ev sahipliği yapacak; katılımcılarla bir araya getirecek.

Konferans bölgede yapılan tüm etkinliklerden farklı olarak katılımcılarına Citizenship Expo’da sınırlar ötesi vatandaşlık sunan ülkeleri daha fazla keşfetme adına katılımcılarına çeşitli fırsatlar sunuyor. Konferansta Global Citizenship adına sunulan avantajlar arasında:

Birçok ülkenin göçmenlik süreçleriyle ilgili detaylı bilgi edinme
Farklı ülkelerin vatandaşlık haklarını doğru bilgilerle karşılaştırma
Profesyonel rehberlik için danışmanlar ve hükümet yetkilileriyle ÜCRETSİZ danışmanlık
İş kurma, banka hesapları açma ve dünya çapında yatırım yapabilme
Bireysel gelirlerden vergi almayan ülkeleri keşfetme
Farklı diğer vergi modellerine sahip ülkeleri keşfetme
Tüm milletlere açık vatandaşlığı keşfetme
Çift pasaport sahibi kişilerle network yapabilme
Tüm dünyadaki çoklu yatırım planlarını karşılaştırma

Günümüzde 5 milyondan fazla göçmenin yaşadığı ve önemli bir kripto para topluluğunun bulunduğu Türkiye’de “ikili vatandaşlık, yatırım yoluyla vatandaşlık ve global vatandaşlık” konusu tüm bölgeden kitlelerin özel ilgisini çekiyor. Bununla birlikte, Türkiye şu anda 100 binden fazla milyoner popülasyonuna ve 60 binden fazla faaliyet gösteren yabancı yatırım şirketine sahiptir  Dolayısıyla katılımcılar “Hangi ülkeler yatırım yoluyla vatandaşlık sunuyor?”, “Ülkelerin göçmenlik politikaları nasıl?” gibi soruların yanıtlarını bulabilecek.

Bununla birlikte, Bitcoin Bus turuyla iki gün boyunca kripto para meraklıları ile Asya ve Avrupayı birleştiren İstanbul şehrinin en görkemli yerlerini ziyaret etme ve keyifli zamanlar geçirebilme imkanı da yaratıyor.

Ana konuşmacıları arasında dünyaca ünlü kripto para girişimcisi John McAfee, Wall Street analisti Tom Lee, Blockchain.com kurucusu Nicolas Cary ve CoinPayments.net kurucusu Alex Alexandrov’un bulunduğu Istanbul WOW Convention Center’da gerçekleşecek konferansın biletleri ise https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN/ adresinde! Ayrıca standart konferans katılım bileti dışında Fuar Bileti, Bitcoin Bus bileti, VIP Bilet ve ana konuşmacılarla özel olarak networking sağlama fırsatı sunacak olan VIP Networking Dinner ve Closing Party bileti de satın alınabiliyor.

Ayrıca Koin Bülteni takipçileri sitemize özel ayrılan referans kodunu kullanarak yüzde 15 komisyon elde edebiliyorlar!

İsim: “Blockchain Economy”
Tarih: 20-21 Şubat 2020
Mekan: WOW Convention Center, İstanbul / Türkiye
Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/EN

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment