Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Meme Coin FLOKI Yeni Bir Token Piyasaya Sürüyor: Fiyatta Yüzde 42 Yükseliş!

Popüler meme coin FLOKI (FLOKI), yeni bir platform ve token piyasaya süreceğini açıklamasıyla token fiyatı %42 değer kazandı.

FLOKI, kısa sürede 0,00002913 dolar seviyelerinden %42 yükselişle 0,00004149 dolar seviyelerine tırmanırken artışın arkasındaki sebep merak edilmeye başlandı.

FLOKI’nın kısa sürede önemli ve büyük gelişmeler duyurmasının bu yükselişte önemli bir etken olduğu düşünülüyor.

Popüler meme coin 26 Ekim tarihinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, yeni bir platform çıkaracaklarını ve bu projeyi destekleyen TokenFi (TOKEN) isimli bir kripto para piyasaya süreceklerini duyurdu. TOKEN’ın toplam arzı 10 milyar olacak ve 5 milyarı BNB Smart Chain (BSC) 5 milyarı ise Ethereum (ETH) ağında yer alacak.

TOKEN TSİ bugün saat 18.00’de 500 bin dolarlık piyasa değeriyle satışa sunulacak.

FLOKI geliştiricileri söz konusu platformun yeni kripto para trendine ayak uydurması amacıyla gerçek dünya varlığı (RWA) odaklı olacağını ifade etti.

TokenFi olarak adlandırılan yeni platform, kullanıcıların herhangi kod bilgisine gerek duymadan kripto para üretmesine olanak sağlıyor. Kripto para üreten kullanıcılar, daha sonra FLOKI topluluğundan fon toplayabilecek, likidite için borsalar ve piyasa yapıcılarla bağlantı kurabilecek.

FLOKI geliştiricilerinden “B” yaptığı açıklamada, tokenizasyon endüstrisinin 2030 yılına kadar 16 trilyon dolara ulaşacağını düşündüğünü söyledi.

CoinGecko verilerine göre FLOKI, yazım esnasında 0,00003875 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!