Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Metamask Kripto Paralar İçin En Son Özelliğini Duyurdu: Sadece Bu Coin İçin Geçerli!

Kripto para cüzdanı Metamask, kripto paraları kolayca itibari paraya dönüştürmeye yarayan yeni bir özelliğini duyurdu.

Kripto para sektörünün itibari para ve geleneksel finans ile olan entegrasyonu devam ederken Metamasak’tan önemli bir duyuru geldi. Şirket tarafından 5 Eylül günü paylaşılan bir blog gönderisinde, platforma yeni eklenen ve kripto paraları kolayca itibari paraya dönüştürmeye yarayan “Sell (Sat)” özelliğinin detaylarına yer verildi.

Tanılan bu yeni özelliğin ilk aşamada sadece ABD, İngiltere ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde destekleneceği belirtildi. Öte yandan şimdilik itibari para karşılığında satılabilecek tek kripto paranın Ethereum ana ağındaki ETH olduğu ifade edildi.

Söz konusu yenilikle birlikte kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde kripto para birimlerini itibari para birimine dönüştürebileceğini belirten Metamask, bu varlıkların kolayca banka hesaplarına veya PayPal hesaplarına aktarılabileceğini vurguladı:

“Sat” özelliği, kripto paranızı itibari paraya dönüştürmenize ve parayı banka hesabınıza göndermenize olanak tanır. Bu özellik şu anda ABD, İngiltere ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde mevcut olup başlangıçta Ethereum ana ağındaki ETH’yi desteklemektedir ve yakında katman-2 ağlarındaki işlem ücreti alınan tokenlara genişletilmesi planlanmaktadır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!